19 лютого 2022 року
Третій Міжнародний Конгрес хірургічного відновлення волосся в Україні
Конгрес має на меті представити учасникам новітні розробки в області трихології, мікропігментації та трансплантології, а також поділитися передовими та інноваційними методами та знаннями щодо відновлення волосся з усього світу. Конгрес створить унікальний форум для обговорення та обміну думками між дослідниками та клініцистами з усього світу, оскільки сприяє поширенню останніх знань та досвіду, отриманого в результаті досліджень у сфері відновлення волосся. Завдяки обміну знаннями та інформацією програма включатиме захоплююче поєднання лекцій та практичних знань кращих спеціалістів у цій галузі. Конгрес стане чудовим місцем для обміну інформацією з колегами з Бельгії, Нідерландів, Великобританії, Грузії, Єгипту, Туреччини, Аргентини, Іспанії, Греції, Мексики, Ірландії, України, Індії, Німеччини та Польщі, і ми сподіваємося, що він сформує платформу для координації нових партнерств для кар'єри з нашої країни.

Метою Міжнародного конгресу Української Асоціації хірургічного відновлення волосся є об'єднання фахівців, які працюють в Україні та закордоном для обміну досвідом.

Доповідачі з науковою базою та практичними кейсами з усього світу вже двічі ділились власним практичним досвідом аутотрансплантації, трихопігментації та трихологічного відновлення волосся на минулих конгресах у 2020-2021 роках.

Запрошуємо всіх, хто бажає розвиватися у сфері відновлення волосся, взяти участь у Третьому Міжнародному конгресі з хірургічного відновлення волосся в Україні 19 лютого 2022 року.

До зустрічі у Львові!

Учасники з усього світу
Тільки ті, хто постійно навчаються у своїх колег і отримують блискучі результати
20+
спікерів
Ми запросили найкращих поділитися своїм досвідом
Експо-зона
Наші партнери світові лідери
Наші спікери
 • Dr. Christian Bisanga, MD
  Бельгія
  Доктор Крістіан Бісанга є експертом з хірургії пересадки волосся, має 15-річний досвід. Він виконує різні технічі прийоми пересадки волосся, як чоловікам, так і жінкам.
  Він здобув медичний ступінь у Католицькому університеті Лувена, Бельгія, і розпочав свою медичну кар'єру з гострої медицини та катастроф у лікарні принцеси Паоли в Марке у Фаменні (Бельгія).
  Сьогодні д-р Бісанга є медичним директором клініки BHR, він виконує свої навички в Бельгії та освоює: FUT (трансплантація фолікулярного об'єднання), FUE (вилучення фолікулярних одиниць), BHT (трансплантація волосся на тілі) та трансплантація бороди.
 • Dr. Myroslava Novosilska, MD
  Україна
  Президент УАХВВ
  Співзасновник медичного факультету Hair Loss Summit
  Член ISHRS
  Член Польського Медичного Товариства Anti Age

  Ефективне лікування вогнищевої та тотальної алопеції в будь-якому віці, без застосування нестероїдних протизапальних засобів та гормонального лікування.
 • Dr. Özgür Öztan, MD, PhD
  Туреччина
  Доктор Озгюр закінчив медичний факультет Університету Анкари в 2000 році і заснував HLC Clinic Ankara в 2003 році. Він створив основу трансплантації волосся бороди за допомогою роздвоєної голки і отримав патент на неї. Він один із небагатьох лікарів, які виконують техніку «Стік і місце» у світі. Він є чинним президентом Європейського товариства трансплантації волосся FUE, членом ISHRS, членом комітету ISHRS та членом підкомітету Fight the FIGHT. Крім того, д-р Озгюр є президентом Турецької міжнародної ради з оздоровчого туризму при Союзі палат і товарних бірж Туреччини (TOBB).
  Кейси відновлення
 • Dr. Anastasios Vekris, MD
  Греція
  Доктор Анастасіос Векріс — пластичний хірург і експерт з відновлення волосся. Він займається відновленням волосся протягом останніх 15 років і провів тисячі процедур відновлення волосся в різних країнах світу. Він спеціалізується на відновленні волосся FUE і має величезний досвід у особливих випадках відновлення волосся, таких як волосся на обличчі та тілі, відновлення шрамів тощо.
  Він є членом ISHRS та членом Pro Bono комітету ISHRS. Він є одним із засновників і головою наукового комітету Грецької академії відновлення волосся.
  Він є засновником і медичним директором Advanced Hair Clinics в Афінах, Греція, зараз керує понад десятком спеціалізованих клінік з трансплантації волосся в Греції та інших країнах Європи.
 • Dr. Sanusi Umar, MD, FAAD
  Америка
  Доктор Санусі Умар є піонером у галузі відновлення волосся і розширив межі хірургії видалення фолікулярних одиниць, включивши відновлення волосся на тілі та складні сценарії FUE, включаючи кучеряве волосся. Він широко публікується в цій галузі та володіє кількома патентами та патентами на технології, які суттєво вплинули на сферу трансплантації волосся. Його нещодавня інновація, UGraft Zeus, є першим універсальним пристроєм FUE, здатним досягти успіху в усіх відомих сценаріях FUE незалежно від типу волосся, місця розташування чи раси.
  Його інша пристрасть включає нефармацевтичні рішення для неприємних умов випадіння волосся, таких як рубцева алопеція.
  Він є власником клініки Dr U Hair snd Skin в Лос-Анджелесі та є допоміжним викладачем Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі та Harbour UCLA, програми ординатури з дерматології.
  Нова парадигма FUE: універсальний пристрій, що реагує на шкіру
 • Dr. Alejandro González,MD
  Мексика
  Хірург з пересадки волосся
  Генеральний директор Mxcapilar
  Практика: Ногалес Сонора Мексика
  Доктор Гонсалес є 6-річним досвідом хірурга з пересадки волосся, членом FUE Europe та SILATC (Іберічне латиноамериканське товариство трансплантації волосся).
  Доктор Гонсалес — хірург з пересадки волосся, який закінчив Університет Вестхіл у Мексиці та отримав ступінь магістра естетичної хірургії.
  Доктор Гонсалес є хірургом з трансплантації волосся, який отримав кваліфікацію FUE, FUSS та BHT. Має досвід пересадки волосся на обличчі (брів, бороди та вій).
  Пересадка волосся на обличчі
 • Dr. Tayfun Oguzoglu,MD
  Туреччина
  Доктор Тайфун Огузоглу розпочав трансплантацію волосся в 1998 році, майже 6 років використовував техніку FUT для своїх операцій. Він почав виконувати перші процедури FUE в 2003 році і поділився своїм досвідом з багатьма своїми колегами, створивши першу майстерню FUE в Туреччині. У 2004 році він зосередився виключно на виконанні процедур FUE, особливо приділяв увагу ручним операціям FUE. Запустивши моторизовані застосування FUE у 2007 році, він вніс багато інновацій у цю сферу на міжнародному рівні, і йому вдалося використовувати ці технології для своїх операцій.
  Доктор Тайфун Огузоглу приєднався до Міжнародного товариства хірургії з відновлення волосся (ISHRS) у 1998 році, він обіймав численні посади протягом майже 21 року в ISHRS. Останні п'ять років він працює в комітеті з розвитку FUE, який є найавторитетнішим комітетом ISHRS з FUE. Доктор Тайфун Огузоглу працює в комітеті з членства ISHRS протягом трьох років, він також сприяє розробці «Світових стандартів трансплантації волосся», працюючи в Підкомітеті європейських стандартів ISHRS.
  Протягом 21 року, що він є членом ISHRS, він був головою «ISHRS FUE REGIONAL WORKSHOP ISTANBUL», що відбувся у 2016 році, він також був співголовою «ISHRS FUE CADAVER HANDS ON & LIVE SURGERY WORKSHOP» у 2019 році. Доктор Тайфун Огузоглу - це відзначений нагородами хірург з волосся. Перші нагороди за наукову роботу та внесок отримав від ISHRS у 2016 році, він був нагороджений нагородами «ISHRS Promoting High Standards of Safety and Quality of Care of Half Pacients» та «ISHRS Scientific Research» від голови ISHRS. У 2018 році доктор Тайфун Огузоглу отримав звання стипендіата (FISHRS), яке ISHRS присвоює невеликій кількості лікарів-освітян, які мають високий рівень знань і досвіду.
  Доктор Огузоглу успішно склав двоетапний іспит і отримав звання дипломата Американської ради з хірургії відновлення волосся (ABHRS). Це звання було присвоєно лише 200 селективним хірургам у світі, і це означає, що стандарт власної практики відповідає найвищим міжнародним стандартам.
  Доктор Огузоглу також є членом Міжнародного альянсу хірургів з відновлення волосся (IAHRS), який є однією з небагатьох організацій, орієнтованих на пацієнта в галузі трансплантації волосся.
  З 2020 року д-р Тайфун Огузоглу є членом і головою Турецького товариства хірургів з відновлення волосся (TSHRS). Це унікальна і найважливіша асоціація для відновлення волосся в Туреччині. Доктор Тайфун Огузоглу активно працює над просуванням вищих стандартів у сфері трансплантації волосся.
  Доктор Тайфун Огузоглу зробив внесок у розвиток та поширення процедур пересадки волосся FUE в Туреччині та у світі, провівши понад 50 практичних тренінгів для лікарів у своїх клініках. У клініках DrT Hair Transplant Clinics доктор Огузоглу використовує новітні технології FUE та пуансони. У нашій клініці підбираються найкращі засоби відповідно до типу волосся та випадіння пацієнта.
  Неголене довге волосся FUE
 • Dr Georgios Zontos MD BSc ,MSc, PhD ,FISHR ,ABHRS
  Греція
  Д-р Георгіос Зонтос MD BSc, MSc, PhD, FISHR, ABHRS є засновником і директором клініки ZONTOS HAIR & SKIN CLINIC в Афінах, Греція, та медичним директором Haarklinikken Aps, Копенгаген, Данія.
  Він успішно прооперував понад 5500 пацієнтів у багатьох країнах, включаючи Данію, Грецію, Німеччину, Францію, Кіпр, Великобританію, Ізраїль та Південну Африку. Його академічний досвід включає бакалавр. Дипломи з фізики, медицини, магістр. медичної фізики та кандидат медичних наук в медицині (техніка відновлення волосся FUE). Він є активним науковим дослідником, оскільки твердо вірить у безперервний розвиток техніки FUE. Статті та дослідження, які він проводив, опубліковані у відомих наукових журналах у всьому світі.
  Він і його команда в Школі медицини Університету Патри, Греція, розробили інноваційну систему під назвою FOLLYSIS ©, яка є спеціально розробленою системою, яка включає в себе передову базу даних і найсучасніший аналіз зображень, призначену виключно для забезпечення найкращого у відновленні волосся, включаючи лікування, планування та спостереження за пацієнтом.
  Він був визнаний членом Міжнародного товариства хірургії з відновлення волосся (FISHRS), звання, яке офіційно підтверджує, що хірург відповідає винятковим освітнім стандартам і активно демонструє постійні зусилля для досягнення досконалості в цій галузі. Крім того, він є лектором з відновлення волосся на численних глобальних конференціях з відновлення волосся, а також на клінічному факультеті з викладання методів відновлення волосся. Окрім того, що він був дипломатом Американської ради хірургії відновлення волосся (ABHRS), він нещодавно був обраний до ради директорів ABHRS, що є високою нагородою для фахівця в цій галузі. Крім того, він є головою курсу розширеного огляду ради ISHRS у 2022 році та членом Європейської ради ISHRS. Більше того, він має офіційну ліцензію Sundhedsstryrelsen, Національної ради охорони здоров'я Данії, член Генеральної медичної ради у Великобританії та Афінської медичної асоціації.
 • Dr. Umair Rafique
  Німеччина
  O Levels and A Levels Кембриджського університету. Медичний консультант та менеджер з продажу компанії Оксфорд Біолабс.
  Збереження краси волосся після Covid-19.

  (Oxford Biolabs)
 • Dr. Hector Javier Treviño
  Мексика
  Президент Мексиканської асоціації капілярного мікротрансплантата.
  Член Аргентинської асоціації відновлення волосся
  Член Іберо-латиноамериканського товариства трансплантації волосся
  Член Всесвітньої ради волосся
  Медичний директор
  - Capilea Monterrey
  - Capilea Tijuana
  Реконструкція після пересадки волосся
 • Dr. Ioannis Venetsanos MD BSc MSc PgDipl
  Греція
  Іоанніс Венецанос є сертифікованим дерматологом в Афінах. Він керує трьома практиками і є співвласником лазерних та дерматологічних клінік в регіоні Афін, а також в інших містах Греції. Він є лікарем другого покоління в хірургії відновлення волосся, оскільки його батько був піонером у трансплантації волосся в Греції. Доктор Венецанос зі своєю командою вже більше 13 років працює як хірург, виконуючи кілька сотень трансплантацій волосся з 2005 року за методом FUT. З 2017 року практикує разом з іншими лікарями та спеціально підготовленими медсестрами на FUE. З 2019 року він є співвласником BHR Clinic Athens разом із доктором Кіпариссу та доктором Бісангою.
  Проблеми молодшого лікаря з трансплантації волосся
 • Dr. Krystallia Kyparissou MD MSc
  Греція
  Кристалія Кіпариссу є сертифікованим дерматологом-венерологом та хірургом з пересадки волосся. Вона є співвласницею приватної практики дерматології в центрі Афін і медичним директором BHR Clinic Athens. Вона пройшла навчання з дерматології в університетській лікарні Syggros в Афінах і лікарні Адденбрука в Кембриджі, потім отримала стипендію в лікарні університету Колорадо в Денвері, дерматологічної хірургії в Університеті LaJolla Сан-Дієго і з трансплантації волосся в Університеті Сент-Луїса та семінарі в Анкарі, але переважно разом зі своїми наставниками доктором Бісангою та доктором Коулом.
  Комплексний підхід до консультації
 • Dr. Hiram Abif Espinosa Custodio
  Іспанія
  Доктор Хірам Абіф Еспіноса Кустодіо — хірург з Автономного університету Хуареса
  Табаско (Мексика) з омологацією в Іспанії Міністерством освіти. Він
  спеціалізується на сімейній та громадській медицині та є експертом з онкології.
  Лікарську роботу поєднує з викладацькою діяльністю на посаді професора.
  Трансплантація волосся в Католицькому університеті UCAM Сан-Антоніо-де-Мурсія.
  Член EUROFUE з 2016 року, Іспанського товариства відновлення волосся та доповідач на Global Hair Loss Summit 2020.
  Зараз він є медичним директором і хірургом-хірургом в Instituto Médico del Prado.
  Екстракорпоральне обмеження часу за допомогою FUE-технології зібраного фолікула, передопераційне, ключ до виживання трансплантата волосся.
 • Dr. Jakub Miszczyk, MD
  Польща
  Доктор Якуб Міщик - пластичний хірург з Варшави, Польща. Спеціалізується на відновленні волосся та відновлювальній медицині. Він знову поділиться своїми хірургічними знаннями у Львові на USHRS 2022.
  Анестезія при пересадці волосся
 • Semen Fuks
  Україна
  Засновник проекту лабораторії Orising на території України 18 років
  Постійний доповідач міжнародних конгресів
  Трихолог методист
  Сертифікований бізнес-тренер

  Дієтолог
  Засновник салону краси «Експерт» Одеса
  Хронобіологія і ріст волосся. Проблеми та рішення
 • Dr. Ozlem Bicer, MD
  Туреччина
  Трансплантолог
  Психологія пацієнта при трансплантації волосся
 • Dr. Irina Popova, MD
  Україна
  кандидат медичних наук,
  дерматовенеролог вищої категорії, трихолог,
  член Європейського товариства дослідження волосся (EHRS),
  член Американської академії дерматології (AAD),
  член Української асоціації лікарів дерматовенерологів та косметологів (УАВСЛ),
  член Російського професійного товариства трихологів,
  почесний президент ГО "Всеукраїнська асоціація трихологів"
  Вітальне слово, про розвиток трихології в Україні
 • Jeanna Nikitina, MD
  Україна
  20-річний досвід у створенні та управлінні національними брендами, дистриб'юції на FMCG та Beauty-маркетах, у створенні, просуванні та розробці нових продуктів, формуванні клієнтської та комерційної політики компаній та бізнесу.
  Генеральний директор і власник маркетингового агентства «JNmba - адміністрування маркетингового блоку», володіє кількома авторськими методами консультування. Вона є автором проекту «Академія косметичної хімії», який проводить навчальні заходи для представниць індустрії краси України та країн СНД – зокрема цикл майстер-класів «Косметична хімія для перукарів».
  Як лікарю збільшити свій дохід? Трихологічні програми італійського професійного бренду MEDAVITA у практиці успішного трихолога.
 • Dr. Levent Acar,MD
  Туреччина
  Доктор Левeнт Акар – лікар-естетик, який практикує в Стамбулі, Туреччина. Доктор Акар спеціалізується на пересадці волосся, включаючи процедури шкіри голови, бороди, вусів і брів, і використовує різні методики, включаючи FUT (трансплантація фолікулярної одиниці або метод подорожі), FUE (вилучення фолікулярної одиниці), DHI (пряма імплантація волосся), та пересадка волосся DHI Sapphire.
  Перший автоматизований і ручний пристрій для розрізу Robopen
 • Dr. Ivan Baranov , MD
  Україна
  PhD, трихолог, трансплантолог, засновник і керівник Центру лікування та трансплантації волосся HairMed та Інституту хірургічного відновлення волосся (IHRS). Асоційований член ISHRS, генеральний член Всесвітнього інституту FUE, USHRS, BAT, UADV, EADV.
  Ускладнення після пересадки волосся. Особливості підготовки та ведення хворих.
 • Dr. Miguel Marti, MD, PhD
  Аргентина
  Мігель Марті, дерматолог і спеціаліст із клінічної та хірургічної трихології (відновлення та хірургія волосся). Автор першої конференції з медичної трихології та здоров'я капілярів для Латинської Америки та Карибського басейну, яка проводиться щорічно з освітньою метою. Його медична кар'єра розпочалася в Університеті медичних наук Гавани, Куба, у 1997 році, пізніше навчання в клініці Хосе де Сан-Мартін і на медичному факультеті Університету Буенос-Айреса, де він отримав ступінь спеціаліста з Дерматології та венерології. Потім він продовжував навчання, поки не став експертом і референтом з трихології (захворювання волосся - алопеція), продовжуючи навчання у відомих лікарнях і клініках, таких як Charité Universitätsmedizin у Берліні, Німеччина, та Університет Сент-Луїса в Міссурі, Сполучені Штати.
  Він постійно готується запропонувати своїм пацієнтам найбезпечніші та найсучасніші терапевтичні можливості. З цієї причини щороку він відвідує найпрестижніші та найвідоміші події в області трихології в усьому світі, такі як терапевтичні оновлення в трихології, які проводяться в лікарні Рамон і Кахаль у Мадриді та форуми експертів з волосся в Американському конгресі. дерматології (AAD) та Європейського конгресу дерматології та венерології (EADV) на додаток до регіональних заходів з хірургічних практик у відновленні волосся та Латиноамериканського семінару з хірургії волосся.
  Міноксидил і дутастерід для терапевтичного успіху
 • Dr. BERIL OZLEM LEYLEK ,MD
  Туреччина

  Засновник MESOEST ACADEMY
  Працює в усіх галузях медичної естетики у власних клініках протягом 22 років.
  Більше 100 000 пацієнтів
  Засновник техніки «COMBO FACE».
  Член WOSIAM,WAM, MED,MEZODER,MESTDER

  «Чарівники останнього покоління: ЕКЗОЗОМИ»
  Що нового в медицині для лікування випадіння волосся
 • Dr. Bardova Kateryna, PhD
  (Україна)
  працює на посаді доцента кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології НУОЗ України ім.П.Л.Шупика . Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом «Дерматовенерологія» та диплом спеціаліста за фахом «Дитяча дерматовенерологія».

  Є членом Українскої асоціації лікарів дерматовенерологів та косметологів України, Українского суспільства дослідження волосся;

  Автор більше 120 наукових праць.

  Диференційний діагноз захворювань шкіри волосяної частини голови
 • Mr David Morand
  France
  Перший у біорезонансі та фотобіомодуляції.
  Девід Моранд працював у галузі біотехнологічних досліджень, що стосуються здоров'я людини. Він приєднався до Physioquanta у 2014 році, щоб проводити тренінги з інтегративної терапії, об'єднавши дослідницьку групу та практиків. Пан Девід Моранд зараз зосереджений на поширенні підходу Physioquanta на міжнародному рівні.
  Біотехнологічні інновації для догляду за волоссям (ріст і імплантація)
  Біотехнологічні інновації для догляду за волоссям (ріст і імплантація)
Congress Program
Saturday, February 19
09:00 – 09:50
09:00 – 09:50
Registration.
Visiting the Expo Point.
Wellcome coffee.
09:50 – 10:00
09:50 – 10:00
Dr. Myroslava Novosilska, MD
Welcome speech by the President USHRS
10:00 – 10:15
10:00 – 10:15
Opening of the Congress
10:15 – 10:20
10:15 – 10:20
Government representative
Welcome speech
10:20 – 10:30
10:20 – 10:30
Dr. Irina Popova, MD
Ukraine
Welcome speech. On the development of trichology in Ukraine.
10:30- 10:40
10:30- 10:40
Jeanna Nikitina, MD
Ukraine
How can a doctor increase his income? Trichological programs of the Italian professional brand MEDAVITA in the practice of a successful trichologist.
10:40- 10:55
10:40- 10:55
Semen Fuks
Ukraine
Chronobiology and hair growth. Problems and solutions
10:55- 11:10
10:55- 11:10
Dr. Miguel Marti, MD, PhD
Argentina
Minoxidil and Dutasteride for Therapeutic Success
11:10- 11:30
11:10- 11:30
Dr. Alejandro González, MD
Mexico
Facial hair transplant
11:30- 11:50
11:30- 11:50
Dr. Tayfun Oguzoglu, MD
Turkey
Non Shaven Long Hair FUE
11:50- 12:05
11:50- 12:05
Dr. Jakub Miszczyk, MD
Poland
Anaesthesia in hair transplants
12:05- 12:25
12:05- 12:25
Dr. Özgür Öztan, MD, PhD
Turkey
Repair Cases
12:25- 12:40
12:25- 12:40
Dr. Anastasios Vekris, MD
Greece
Direct hair implantation with sharp implanters
12:40- 12:55
12:40- 12:55
Dr. Hiram Abif Espinosa Custodio
Spain
FUE-technique-collected follicle extracorporeal time limitation, preoperative, a key to hair graft survival.
12:55- 13:15
12:55- 13:15
Questions to the speakers
13:15
13:15
Lunch break.
Visiting the Expo Point.
14:00-14:20
14:00-14:20
Dr. BERIL OZLEM LEYLEK ,MD
Turkey
"Last Generation Magicians: EXOSOMES"
What is new in medical treatment for hair loss therapy
14:20-14:30
14:20-14:30
Dr. Myroslava Novosilska, MD
Ukraine
Effective treatment of focal and total alopecia at any age, without the use of nonsteroidal anti-inflammatory drugs and hormonal treatment.
14:30-14:50
14:30-14:50
Dr. Sanusi Umar, MD, FAAD
USA
A new FUE paradigm: A Skin-Responsive All- Purpose Device
14:50- 15:10
14:50- 15:10
Dr. Christian Bisanga, MD
Belgium
Donor management using FotoFinder
15:10-15:30
15:10-15:30
Dr. Ozlem Bicer, MD
Turkey
Physcology of the patient in Hairtransplantation
15:30-15:40
15:30-15:40
Dr. Hector Javier Treviño
Mexico
Hair trasplant reconstruction
15:40-15:50
15:40-15:50
Dr. Bardova Kateryna, PhD
Ukraine
Differential diagnosis of diseases of the scalp
15:50 -16:00
15:50 -16:00
Mr David Morand
France
Bio technological innovation for hair care (growth & implant)
16:00-16:20
16:00-16:20
Dr. Georgios Zontos MD BSc ,MSc, PhD ,FISHR ,ABHRS
Greece
How to prevent over-harvesting by calculating the HDI in the donor area using FOLLYSIS
16:20-16:30
16:20-16:30
Ioannis Venetsanos MD BSc MSc PgDipl
Greece
Challenges of a junior hair transplant doctor
16:30-16:40
16:30-16:40
Dr. Ivan Baranov , MD
Ukraine
Complications after hair transplant. Features of preparation and management of patients.
16:40-16:50
16:40-16:50
Dr. Krystallia Kyparissou MD MSc
Greece
An integrated approach to consultation
16:50-17:00
16:50-17:00
Dr. Umair Rafique
Germany
Post-Covid preservation of hair and beauty.

(Oxford Biolabs)
17:00-17:10
17:00-17:10
Dr. Levent Acar, MD
Turkey
The first automated& handheld incision device Robopen
17:10-17:30
17:10-17:30
Questions to the speakers
19:00-00:00
19:00-00:00
Gala Dinner
Станьте членом Асоціації та отримайте знижку на реєстрацію
+38073 438 27 49

ushrs2020@gmail.com
Партнери Конгресу
Знайомтесь з нашими партнерами
Де відбудеться Конгрес?
Конгрес відбудеться у Стрийському парку, у ресторані Kilinski. Рекомендуємо прийти заздалегідь, щоб зареєструватися.

Запрошуємо учасників приєднатися до Гала- вечері, яка відбудеться після основної частини Конгресу та поспілкуватись у неформальній обстановці зі спікерами та колегами.

вул. Уласа Самчука 16, Львів / Kilinski
Для уточнення інформації, звертайтесь:
За телефоном: +38073 438 27 49
Електронною поштою: ushrs2020@gmail.com
GRAND HOTEL LVIV
LUXURY & SPA

Адреса: 13, проспект Свободи, Львів, Львівська область, 79000
Ми подбали про комфорт наших учасників та пропонуємо зручне розміщення за спеціальною пропозицією. Щоб отримати знижку на проживання вкажіть при бронюванні промо-код USHRS 2022
Конгрес Хірургічного відновлення Волосся В Україні
Як це було минулих років?

All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.
ГО Українська Асоціація Хірургічного Відновлення Волосся.

Адреса: вулиця Богдана Хмельницького, 33/11, м. Львів, 79019, Львів, Україна

Всі права захищено.

Публічна оферта


Контактна інформація

E-mail: ushrs2020@gmail.com
Телефон: +380734382749
Соціальні Мережі: Facebook | Instagram.
Made on
Tilda